Zakład Ślusarki E.Szafarz

NICE HORMANN
następny poprzedni
Jesteś na: > Napędy > Do bram garażowych

Do bram garażowych

Do bram garażowych

 

 

Komfort i bezpieczeństwo w Twoim domu

 

 

Wysiadanie z samochodu, żeby otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada, nie należy do przyjemności. Dzięki napędom firmy Hörmann masz cały czas „wolny przejazd". W ten sposób przy pomocy pilota szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową, nie wysiadając z samochodu. Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic i ProMatic Akku - napęd do garaży bez przyłącza energetycznego.

Szczegółowe informacje znajdziesz w prospekcie. Oczywiście indywidualną poradą służą także partnerzy firmy Hörmann.

 

     

 

Super szybkie otwieranie bramy

Większa o maksymalnie 50% prędkość otwierania bram segmentowych firmy Hörmann wyposażonych w napędy SupraMatic oznacza oszczędność czasu i zminimalizowanie ryzyka wypadków, szczególnie przy ulicach o dużym nasileniu ruchu. Napęd SupraMatic ma wiele zalet, za pomocą pilota lub opcjonalnego sterownika wewnętrznego IT 3 b można oddzielnie włączać i wyłączać halogenowe oświetlenie napędu.

Regulowana indywidualnie druga wysokość otwarcia umożliwia przewietrzenie garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

Elegancki wygląd zapewnia pokrywa napędu wykonana ze szczotkowanego aluminium.

 

 

Dopasowany system

Firma Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Nie potrzebujesz dodatkowego odbiornika i oszczędzisz sobie konieczność dostosowania systemów napędów różnych producentów.

 

Gwarantowana jakość

Nowatorskie rozwiązania techniczne, liczne patenty i bezkompromisowy system zapewnienia jakości - dzięki nim udzielamy 5 lat gwarancji na napędy. *Szczegółowe informacje podano w warunkach gwarancji.

 

 

 

Niezawodny mechanizm automatycznego rozłączania

Mechanizm automatycznego rozłączania powoduje bezpieczne zatrzymanie bramy po nagłym napotkaniu na przeszkodę. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy instalację fotokomórki.

 

 

Opatentowany mechanizm pasa zębatego

Ten pas zębaty wzmocniony włóknem kevlarowym jest szczególnie odporny na rozerwanie i cichy w eksploatacji. Koniec z oliwieniem lub smarowaniem. Nic nie kapie na dach Twojego samochodu. Jest to decydująca zaleta w porównaniu do napędów łańcuchowych lub wrzecionowych. Silny mechanizm sprężynowy automatycznie napina pas zębaty i zapewnia w ten sposób zawsze miarowy, spokojny bieg bramy.

 

 

 

Nasze realizacje

SupraMatic ProMatic NICE Spido/Spider NICE, Spin NICE, Soon