Zakład Ślusarki E.Szafarz

NICE HORMANN
następny poprzedni
Jesteś na: > Napędy > Do bram wjazdowych

Do bram wjazdowych

Do bram wjazdowych

 

 

Zachwycający komfort i przekonujące bezpieczeństwo

 

 

Korzystanie z bramy wjazdowej stanie się naprawdę komfortowe, gdy wyposażysz ją w zdalnie sterowany napęd. Tak, jak tego oczekujesz. Oczywiście nie może to być byle jaki napęd, lecz produkt wysokiej jakości, na którym możesz polegać każdego dnia. Do nowych bram wjazdowych lub jako wyposażenie uzupełniające do istniejących bram skrzydłowych i przesuwnych.

Szczegółowe informacje znajdziesz w prospekcie obok. Oczywiście indywidualną poradą służą także partnerzy firmy Hörmann.

 

W 100% kompatybilne

 

Firma Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Tylko przy pomocy jednego pilota otwierasz obie bramy i wjeżdżasz do garażu bezpośrednio z ruchliwej ulicy.

 

Gwarantowana jakość

 

Nowatorskie rozwiązania techniczne, liczne patenty i bezkompromisowy system zapewnienia jakości - dzięki nim udzielamy 5 lat gwarancji na napędy. Szczegółowe informacje podano w warunkach gwarancji.

 

System sterowania radiowego

Dwukierunkowy, wyjątkowo bezpiecznie kodowany system sterownia radiowego BiSecur wykorzystuje nowatorską technologię przyszłości do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych, bram wjazdowych, oświetlenia i wielu innych.

Innowacyjna technologia. Szlachetny wygląd


Oprócz czarnej lub białej błyszczącej powierzchni utrzymanej w stylistyce wykończenia lakierem fortepianowym nowe ekskluzywne nadajniki BiSecur charakteryzują się eleganckim i ergonomicznym kształtem. Nowe nadajniki Hörmann BiSecur zostały nagrodzone przez międzynarodowe jury za ich wyjątkową stylistykę.

 

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem


Nowo zaprojektowany i wyjątkowo bezpieczny system kodowania BiSecur gwarantuje maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału sterowania radiowego przed skopiowaniem przez niepowołane osoby. System został przetestowany i certyfikowany
przez ekspertów ds. bezpieczeństwa z Uniwersytetu Ruhr w Bochum i jest tak samo bezpieczny jak bankowość elektroniczna.

Komfortowa funkcja odczytu położenia bramy


Już nigdy więcej nie musicie się Państwo fatygować, żeby na własne oczy sprawdzić, czy brama na pewno jest zamknięta. Wystarczy naciśnięcie przycisku, aby po kolorze diody LED na nadajniku HS 5 BS rozpoznać położenie bramy. Ponowne uruchomienie przycisku umożliwia zamknięcie bramy. Wskazówka: Jeżeli brama znajduje się poza zasięgiem wzroku, do jej obsługi wymagana jest instalacja dodatkowej fotokomórki.

 

Indywidualny komfort obsługi

 

Oferta obejmuje różne przenośne i stacjonarne akcesoria wysokiej jakości pasujące do wszystkich sytuacji montażowych. Od mikronadajników, sterowników kodowych i czytników odcisków palców po transpondery.

 

 

Nasze realizacje

Hormann, LineaMatic Hormann, STA90 Hormann, RotaMatic Hormann, DTH700 Hormann, DTU250 NICE, Robus NICE, Thor NICE, Run NICE, Wingo NICE, Toona NICE, Pop NICE, Hyppo NICE, Hyke NICE, Metro