Zakład Ślusarki E.Szafarz

NICE HORMANN
następny poprzedni
Jesteś na: > Bramy > Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe

Jedyna w swoim rodzaju oferta bram segmentowych

 

 

 

Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo nad otworem lub równolegle do skośnego dachu. Seria bram 50 to jedyna w swoim rodzaju szeroka oferta, obejmująca bramy ze stali lub aluminium bądź w kombinacji stali i aluminium, która przekonuje najnowocześniejszym wzornictwem i wysokim poziomem bezpieczeństwa potwierdzonym certyfikatem. W bramach segmentowych Compact poszczególne segmenty układają się pionowo tuż za nadprożem. Niewielka ilość miejsca, jaką zajmuje otwarta brama, ma szczególną zaletę w halach ze szklanymi kopułami, przeszklonymi dachami i fasadami.

Więcej informacji podano obok na stronach prospektu .

Największa odporność na zarysowania

 

Przeszklenie DURATEC® jest dostępne bez dopłaty standardowo we wszystkich bramach segmentowych z przezroczystym przeszkleniem z tworzywa sztucznego. Przeszklenie z tworzywa sztucznego DURATEC® montowane w bramach segmentowych Hörmann zachowuje swoją przejrzystość nawet mimo częstych zabiegów czyszczących czy silnych obciążeń mechanicznych. Specjalna powierzchnia zewnętrzna szyby taka, jaką stosuje się w reflektorach samochodowych, stanowi trwałą ochronę przed zarysowaniem i śladami czyszczenia.


 

 

Pełne bezpieczeństwo: innowacyjne drzwi przejściowe bez wystającego progu i z ukrytymi zawiasami

 

Drzwi przejściowe są praktycznym rozwiązaniem w bramach, których nie trzeba otwierać, aby zapewnić ludziom możliwość przechodzenia. Drzwi przejściowe Hörmann są wyposażone w płaski próg ze stali nierdzewnej o wysokości jedynie 10 mm na środku i 5 mm na krawędziach (w bramach o szerokości ponad 5510 mm próg ma wysokość ok. 13 mm), który eliminuje ryzyko potknięcia i ułatwia przejazd urządzeniom na kółkach.

W bramach sterowanych napędem montuje się fotokomórkę wyprzedzającą VL 2 z dwoma czujnikami, która zapewnia bezdotykowe cofanie bramy po napotkaniu na przeszkodę. Wyłącznik krańcowy drzwi w bramie uniemożliwia otwarcie bramy, jeżeli drzwi są otwarte.

Regulowany profil progowy z elastyczną uszczelką wyrównuje niewielkie nierówności podłoża mimo swojej płaskiej budowy i optymalnie uszczelnia dolną krawędź drzwi (por. zdjęcie u góry po prawej).

Bramy Hörmann z wbudowanymi drzwiami przejściowymi bez wystającego progu, których szerokość maksymalna nie przekracza 5500 mm, mogą pełnić funkcję drzwi ewakuacyjnych po spełnieniu określonych warunków.

Do istniejących budynków z zamontowanymi bramami oferujemy ponadto drzwi przejściowe z progiem, które umożliwiają zachowanie ciągłości architektonicznej.

 

  

Drzwi przejściowe w bramie SPU 50 z ukrytymi zawiasami

 

 

     

 

 

Nasze realizacje

Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, ALR F42 Hormann, ALR 42F Vitraplan Hormann, SPU 40 z drzwiami przejściowymi Hormann, Rolowana brama przmysłowa Hormann, SPU Hormann, ALR Hormann, SPU Hormann, SPU F42 Hormann, SPU F42 Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU F42 Hormann, SPU 67 Thermo