Zakład Ślusarki E.Szafarz

NICE HORMANN
następny poprzedni
Jesteś na: > Bramy > Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe

Jedyna w swoim rodzaju oferta bram segmentowych

 

 

 

Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo nad otworem lub równolegle do skośnego dachu. Seria bram 50 to jedyna w swoim rodzaju szeroka oferta, obejmująca bramy ze stali lub aluminium bądź w kombinacji stali i aluminium, która przekonuje najnowocześniejszym wzornictwem i wysokim poziomem bezpieczeństwa potwierdzonym certyfikatem. W bramach segmentowych Compact poszczególne segmenty układają się pionowo tuż za nadprożem. Niewielka ilość miejsca, jaką zajmuje otwarta brama, ma szczególną zaletę w halach ze szklanymi kopułami, przeszklonymi dachami i fasadami.

Więcej informacji podano obok na stronach prospektu .

Największa odporność na zarysowania

 

Przeszklenie DURATEC® jest dostępne bez dopłaty standardowo we wszystkich bramach segmentowych z przezroczystym przeszkleniem z tworzywa sztucznego. Przeszklenie z tworzywa sztucznego DURATEC® montowane w bramach segmentowych Hörmann zachowuje swoją przejrzystość nawet mimo częstych zabiegów czyszczących czy silnych obciążeń mechanicznych. Specjalna powierzchnia zewnętrzna szyby taka, jaką stosuje się w reflektorach samochodowych, stanowi trwałą ochronę przed zarysowaniem i śladami czyszczenia.


 

 

Pełne bezpieczeństwo: innowacyjne drzwi przejściowe bez wystającego progu i z ukrytymi zawiasami

 

Drzwi przejściowe są praktycznym rozwiązaniem w bramach, których nie trzeba otwierać, aby zapewnić ludziom możliwość przechodzenia. Drzwi przejściowe Hörmann są wyposażone w płaski próg ze stali nierdzewnej o wysokości jedynie 10 mm na środku i 5 mm na krawędziach (w bramach o szerokości ponad 5510 mm próg ma wysokość ok. 13 mm), który eliminuje ryzyko potknięcia i ułatwia przejazd urządzeniom na kółkach.

W bramach sterowanych napędem montuje się fotokomórkę wyprzedzającą VL 2 z dwoma czujnikami, która zapewnia bezdotykowe cofanie bramy po napotkaniu na przeszkodę. Wyłącznik krańcowy drzwi w bramie uniemożliwia otwarcie bramy, jeżeli drzwi są otwarte.

Regulowany profil progowy z elastyczną uszczelką wyrównuje niewielkie nierówności podłoża mimo swojej płaskiej budowy i optymalnie uszczelnia dolną krawędź drzwi (por. zdjęcie u góry po prawej).

Bramy Hörmann z wbudowanymi drzwiami przejściowymi bez wystającego progu, których szerokość maksymalna nie przekracza 5500 mm, mogą pełnić funkcję drzwi ewakuacyjnych po spełnieniu określonych warunków.

Do istniejących budynków z zamontowanymi bramami oferujemy ponadto drzwi przejściowe z progiem, które umożliwiają zachowanie ciągłości architektonicznej.

 

  

Drzwi przejściowe w bramie SPU 50 z ukrytymi zawiasami

 

 

     

 

 

Nasze realizacje

Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, ALR F42 Hormann, ALR 42F Vitraplan Hormann, SPU 40 z drzwiami przejściowymi Hormann, Rolowana brama przmysłowa Hormann, SPU Hormann, ALR Hormann, SPU Hormann, SPU F42 Hormann, SPU F42 Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU Hormann, SPU