Zakład Ślusarki E.Szafarz

NICE HORMANN
następny poprzedni

Siatka ogrodzeniowa i panele

Siatka ogrodzeniowa i panele

 

Siatka ogrodzeniowa, leśna i panele ogrodzeniowe

 

 

 

W swojej ofercie posiadamy również siatki ogrodzeniowe o różnym rozmiarze oczek, w zależności od potrzeb wytrzymałościowych zamawianej siatki. Najpopularniejsze rozmiary oczka w siatce to 55 x 55mm oraz 60 x 60mm. Nasze siatki wykonywane są na drucie ocynkowanym o średnicy drutu: 2.5, 2.8, 3.0, 3.5, 4.0. Standardowe kolory to: zielony, brązowy oraz czarny.

Sprzedajemy również siatki leśne w różnych rozmiarach, ocynkowane. Idealnie nadają się do ogrodzenia lasów, upraw przed zwierzętami i innymi niepowołanymi gośćmi. Stosowana także wzdłuż autostrad i dróg ekspresowych. Idealnie nadają się również do grodzenia terenów budowy. Siatki leśne przy zastosowaniach ogrodzeniowych montuje sie na na drewnianych palach. Występują dwie wersje wykonania:

MEDIUM - drut ocynkowany górny i dolny Ø 2.5 pozostałe druty Ø 2.0
LIGHT - drut ocynkowany górny i dolny Ø 2.0 pozostałe druty Ø 1.6

 

Oferujemy także panele ogrodzeniowe z drutu 4/4 oraz 5/5. Szerokość każdego panela to 2.50 m, a wysokość 1.20, 1.50, 1.70, 2.00. Kolory:

  • zielony (RAL 6005)
  • grafit (RAL 7016)
  • ocynk

 

Niezbędnym elementem przy budowie każdego ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej są słupki. Dysponujemy słupkami ocynkowanymi lub malowanymi o przekroju okrągłym.

Posiadamy również potrzebne akcesoria ogrodzeniowe takie jak: drut naciągowy, drut wiazałkowy, napinacz.


Nasze realizacje

Siatka ogrodzeniowa Siatka leśna Panele ogrodzeniowe Panel 2000 mm, 4V Panel 1500 mm , V3, Grafit