Zakład Ślusarki E.Szafarz

NICE HORMANN
następny poprzedni

Bramy uchylne własnej produkcji

Bramy uchylne własnej produkcji

 

 

        Uchylna brama garażowa to konstrukcja służąca przez długie lata. 

 

 

 

Brama garażowa wykonana jest w całości z profila zamkniętego ocynkowanego, dobieranego indywidualnie do wielkości bramy, tak aby spełniała wszystkie normy technologiczne. Konstrukcja skrzydła bramy garażowej obita jest blachą trapezowaną, wąsko lub szeroko tłoczoną za pomocą nitów aluminiowych. Blachę możemy zamontować wzdłuż lub w poprzek bramy w dowolnym kolorze z palety RAL. Oferujemy również blachy drewno podobne w kolorze „złoty dąb" i „orzech" co ułatwia dobór bramy np. do stolarki okiennej.

Na życzenie klienta wykonujemy również dodatkowe drzwi przejściowe zwane potocznie „ furtką", drzwi przygarażowe, przeszklenia do bram, jak również ocieplenie bramy za pomocą styropianu i panela w kolorze białym. 

U nas nie ma wymiarów standardowych, wszystkie bramy garażowe są robione na zamówienie co do centymetra, należy podać tylko wymiar otworu, a my zajmiemy się resztą dopasowując odpowiednią bramę.

Przy zastosowaniu napędu automatycznego zyskuje jeszcze więcej na swojej funkcjonalności nie odbiegając od dużo droższych bram segmentowych.

Nasze realizacje